rankscore.pl

Biznes IT Marketing

Kasy fiskalne marki Novitus
Biznes

Kasy fiskalne marki Novitus – dlaczego warto je wybrać?

Novitus już od ponad dwóch dekad wspiera polskich przedsiębiorców, odnosząc również liczne sukcesy na zagranicznych rynkach. Rozwiązania oferowane przez Novitus to np. kasy fiskalne, drukarki, systemy POS i oprogramowanie wspomagają pracę handlu, usług oraz przemysłu. Czym wyróżniają się te wielokrotnie nagradzane urządzenia fiskalne? Dlaczego warto je wybrać? Sprawdź!

Kasa fiskalna Novitus to połączenie jakości, funkcjonalności i estetyki

Marka Novitus to jeden z największych polskich dostawców kas fiskalnych, z których korzystają tysiące przedsiębiorców – sklepy oraz hurtownie, apteki, restauracje, hotele, stacje paliw, centra logistyczne – placówki handlowe i usługowe z niemal wszystkich segmentów rynku detalicznego! Ponad milion kas oraz drukarek fiskalnych Novitus wspiera pracę samodzielnych przedsiębiorców, małych firm oraz wielkich korporacji.

Novitus opracowuje kasy fiskalne, które łączą w sobie jakość, funkcjonalność oraz estetykę. Są bardzo trwałe, solidne, odporne na zmieniające i trudne warunki pracy. Wspierają i ułatwiają codzienną działalność przedsiębiorców w Polsce, a ponadto świetnie się prezentują, są eleganckie i dopracowane w aspekcie wzornictwa. 

Wszystkie te zalety kas fiskalnych Novitus zostały potwierdzone przez ponad 60 nagród branżowych. Marka może poszczycić się tytułami:  Lider Rynku, Dobry Wzór, Innowacja w handlu, Złoty Paragon czy Godłem Promocyjnym “Teraz Polska”. 

Kasa fiskalna Novitus dla różnych segmentów rynku detalicznego

Największym wyróżnikiem marki Novitus jest różnorodność. Poszczególne modele kas fiskalnych są precyzyjnie dostosowane do potrzeb konkretnego segmentu rynku detalicznego, a także do wielkości punktu handlowo-usługowego. 

To rozwiązania dla zarówno pojedynczych stanowisk kasowych, jak i rozproszonych, wielostanowiskowych placówek. Każde urządzenie jest wyposażone w zaawansowane oprogramowanie, odpowiednie dla specyfiki pracy danej branży, pojedynczego punktu, a nawet konkretnego przedsiębiorcy i jego pracowników.

Kasa fiskalna online Novitus

Wszystkie modele kas fiskalnych Novitus są już dostępne w wersji online, czyli dostosowane do nowych wymogów prawnych, którymi od 2020 roku objętych zostało większośc branż. Kasy łączą się z internetem i automatycznie wysyłają dane do CRK – Centralnego Repozytorium Kas.

Przedsiębiorca nie musi martwić się o przechowywanie paragonów fiskalnych oraz dokumentów niefiskalnych czy raportów dobowych. Wszystkie dane sprzedażowe są na bieżąco wysyłane do CRK, a użytkownik może uzyskać do nich dostęp przez dedykowaną aplikację.

Kasy fiskalne Novitus mobilne i stacjonarne

Novitus dostosowuje swoje kasy fiskalne do specyfiki pracy różnych przedsiębiorców. Oferta obejmuje więc kasy stacjonarne – rozbudowane, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji, z pojemną bazą towarową, ale również kasy fiskalne mobilne – małe i poręczne, mieszczące się w torebce czy kieszeni kurtki i niewymagające stałego podłączenia do zasilania sieciowego.

Mobilne kasy fiskalne wystarczy tylko naładować (a większość modeli współpracuje z ładowarką samochodową), a będą działać bezprzewodowo przez cały dzień! To miły ukłon w stronę przedsiębiorców pracujących „w terenie” czy też dojeżdżających do swoich klientów. Różnorodność kolorystyczna i wzornicza sprawia, że taką małą kasę online można dodatkowo dostosować do charakteru swojej pracy.  

Kasa fiskalna Novitus wspierająca zarządzanie sprzedażą

Kasy Novitus nie tylko umożliwiają dopełnienie obowiązku ewidencji sprzedaży, ale również aktywnie wspierają i ułatwiają codzienną pracę sklepu, hotelu czy restauracji

Tego typu modele oferują ogromną bazę towarową i możliwość nazywania towarów precyzyjnie, wystawiają faktury VAT, korekty faktur czy dokumenty zwrotu. Łączą się on-line z komputerem, posiadają programowalne interfejsy i przyciski oraz ułatwiają raportowanie, zarządzanie towarami i stanami magazynowymi i obsługę wielu klientów jednocześnie (w tym również ich otwartych rachunków). 

Kasa fiskalna Novitus kontra trudne warunki pracy

Poszczególne modele kas fiskalnych Novitus dostosowują się również do warunków pracy. Ich ekrany umożliwiają komfortową pracę zarówno w ciemnościach, jak i w intensywnym nasłonecznieniu, obudowy są odporne na wstrząsy i upadki, a klawiatury zabezpieczone przed zalaniem czy wnikaniem zanieczyszczeń.

Kasy fiskalne Novitus z systemem Android

Niektóre modele kas Novitus – np. NEXT ONLINE – są wyposażone w dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane oprogramowanie. Obok ekranu dotykowego znajduje się także tradycyjna klawiatura, tak więc sposób obsługi zależy wyłącznie od preferencji użytkownika. 

Wygląd okna sprzedażowego można personalizować – przypisywać przydatne funkcje do pól na ekranie. Dodatkowo z poziomu samej kasy fiskalnej użytkownik otrzymuje dostęp do internetu, e-maili, kalkulatora, kalendarza czy notatek, co jest wyjątkowo pomocne w codziennej pracy.  

Kasy fiskalne Novitus a systemy PowerDUO i NoviCloud

Większość kas fiskalnych Novitus jest wyposażona w system PowerDUO – oznacza to, że łączą się z PinPadem  automatycznie, bez konieczności konfiguracji. Dodatkowo wszystkie kasy współpracują także z NoviCloud, czyli z systemem chmurowym do zarządzania sprzedażą.

NoviCloud to oprogramowanie, dzięki któremu użytkownik ma dostęp do wszystkich przydatnych danych w jednym miejscu. Może zdalnie zarządzać sprzedażą, np. wysyłać bazy towarów i usług do kasy, sprawdzać stany magazynowe, tworzyć bazy kontrahentów oraz generować użyteczne w prowadzeniu biznesu analizy i raporty.

Największa w Polsce sieć dystrybucji i serwisu kas fiskalnych

Marka Novitus rozwinęła ogromną, największą w Polsce sieć dystrybucyjną i serwisową, do której należy ponad tysiąc partnerów! 

Użytkownik kasy fiskalnej Novitus może liczyć na sprawne wdrożenie i konfigurację urządzeń, ale również na stałą opiekę techniczną i serwisową. Klienci Novitus, korzystający z usług partnera marki, otrzymują pomoc i szkolenia w zakresie obsługi kasy i systemu oraz dopełnienia wszystkich prawnych formalności.

Novitus to nie tylko kasy fiskalne!

I wreszcie marka Novitus opracowuje nie tylko kasy fiskalne, ale również drukarki fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych, systemy POS i oprogramowanie dla przedsiębiorców z różnych branż. Korzystając z usług jednej firmy, można szybko i sprawnie wyposażyć swoją placówkę – niezależnie od jej wielkości – we wszystkie potrzebne rozwiązania sprzedażowo-usługowe.

Czy zatem warto skorzystać z rozwiązań marki Novitus? Oczywiście – wszystkie wyżej przytoczone argumenty to zaledwie ułamek korzyści, jakie dają systemy Novitus. 

Novitus to rzetelny i pomocny partner Twojego biznesu!