rankscore.pl

Biznes IT Marketing

dodać torbie papierowej dodatkowego blasku
Marketing

Matowa, pusta i nieciekawa? Jak dodać torbie papierowej dodatkowego blasku za pomocą nadruku?

Torby papierowe są coraz chętniej wybierane zamiast plastikowych reklamówek. Nic dziwnego – to rozwiązanie bardziej przyjazne środowisku. Jak ożywić taką torbę, by wyróżnić się z tłumu i w pełni wykorzystać możliwości tego z pozoru zwykłego opakowania?

Dlaczego warto zdecydować się na torby papierowe z nadrukiem?

Torby papierowe wykonane są z ekologicznych materiałów, w związku z czym nie zaszkodzą środowisku i mogą zostać poddane recyklingowi. Spersonalizowane torby papierowe z nadrukiem staną się wizytówką firmy i będą budować rozpoznawalność danej firmy. Papierowe torby to genialny, choć jeszcze niezbyt często wybierany nośnik reklamy.  Marka będzie kojarzyła się jako proekologiczna i chroniąca naturę. Ponadto zostanie wypromowana w nienachalny sposób. Na tego typu torbach można wykonać różne nadruki, dlatego możliwe będzie zrealizowanie wielu kreatywnych pomysłów klienta. A co najważniejsze, torby papierowe są praktyczne – nadadzą się do pakowania zakupów, prezentów oraz przechowywania żywności. Tego typu torby są wytrzymałe i nie ma powodów do niepokoju, że zerwą się w trakcie przenoszenia cięższych produktów.

Na jakich torbach można stworzyć nadruk?

Zamawiając torby papierowe z nadrukiem, można zdecydować się na różne rodzaje uchwytów. Prostym i praktycznym rozwiązaniem są torby z uchem płaskim, wytrzymałość zapewni ucho skręcane, a uchwyt sznurkowy doda przedmiotowi elegancji. Ponadto można zamówić torby szare lub białe.

Jak zamówić torby papierowe z nadrukiem?

By zamówić torby, najpierw trzeba zdecydować się na ich kolor oraz wybrać rodzaj uchwytów i  określić nakład. Następnie można zacząć przygotowywać projekt. W przypadku jego samodzielnego wykonania należy umieścić projekt w odpowiednim formacie na makiecie torby i przesłać do realizacji. Można też zlecić wykonanie projektu firmie – w tym przypadku trzeba przesłać jej pliki w formacie wektorowym wraz ze wskazówkami. Następnie przygotowywana jest wizualizacja projektu oraz wycena. Po opłaceniu faktury torby z nadrukiem mogą rozpocząć podróż do swojego właściciela i lecieć w świat promując markę.

Podsumowanie

Torby papierowe z nadrukiem to gadżety, w które warto zainwestować. Są funkcjonalne i mają wiele zastosowań. Poza praktyczną funkcją, jaką jest możliwość pakowania zakupów, mogą też wypromować firmę i zadbać o jej pozytywny wizerunek w oczach odbiorców. Możliwość stworzenia własnego nadruku daje klientom duże pole do popisu. Przykuwająca uwagę grafika lub logo firmy stanowią atrakcyjny detal i sprawiają, że torba ma szansę wyróżnić się na tle zwykłych, szarych odpowiedników bez nadruku. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia, a cały proces projektowania toreb z nadrukiem jest łatwy i intuicyjny, dlatego poradzi sobie z nim każdy.